ניקוי ספות בד טיפים


כל רהיט שנמצא בביתנו הינו בעל חשיבות גדולה למראה הכללי של הבית. אך כאשר מדובר בספה, החשיבות עולה אפילו יותר. ספה מהווה את המרכז הנעים והמזמין של כל חדר, בין אם מדובר בסלון, חדר ילדים ונוער, או כל משרד מקצועי. 

התחושה הנעימה שממלאת אדם המתיישב על ספה יכולה להשפיע רבות על מצבו הנפשי ועל האינטראקציה שלו אתכם. לכן, כשהוא מתיישב על ספה ומרגיש פירורים תחתיו, ריח של עובש לא רענן – מדובר בחוויה לא נעימה במיוחד. ואם מדובר בבן בית, אז זה נורא פי שתיים! בכי להימנע ממצב זה, יש לעשות ניקוי ספות בד לפחות פעם בשנה, על מנת לשמור על כל ספה יפה ורעננה כמו חדשה. 

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בטלפון - 052-528-00-33

מה הדקויות של ניקוי ספות בד?


הרוב המוחלט של ספות עשוי מבד, ומדובר בבעיה שמכבידה לעיתים על הניקיון של פריט ריהוט זה. בד סופג לתוכו את כל מה שיש בסביבה, כולל חול, עשן, אבק, ריחות לא נעימים, ועוד. וכאשר מעבירים זמן עם אוכל ומשקאות, אז אין מנוס מהופעת כתמים לא נעימים,פירורים, שאריות של אוכל, ובשלבים הבאים – ריחות ריקבון, ולעיתים אפילו הרס של הריפוד הפנימי.

בגלל התלאות הרבה שעוברות על הספות, ניקוי ספות בד זהו תהליך לא פשוט, שיש לגשת אליו בשיא הרצינות. ראשית, כדאי להוריד את כל הכריות, ולאסוף שאריות של אוכל, גרביים, או עוד דברים שמצאו את דרכם לנבכי הספה.

בשלב הבא, ניתן לעשות ניקוי ספות בד באמצעות שואב אבק, אך לא כל מכשיר מתאים לכך. אם יש לכם ראש-מטאטא קטן עבור שואב האבק – זו האופציה הטובה ביותר. אך חשוב לזכור לנקות את הראש לפני ואחרי השאיבה, על מנת שלא תפזרו לכלוך ישן על גבי ספה שכבר בלאו הכי מלוכלכת. לבסוף, ניקוי ספות בד דורש עבודה מעמיקה עם מסירי כתמים שונים. נשמע קשה ומעיק? אכן. מזל שכיום יש פתרון מושלם עבור ניקוי ספות בד.