אודות

חברתנו פעילה משנת 1988 ומציעה שירות של ניקוי ספות וחידוש רהיטים או תיקון ספות, כורסאות וכיסאות בעלי ריפוד עור, בד או לבד. החברה שלנו בעלת סניפים בכל רחבי הארץ ומציעה שירות עד בית הלקוח. איך זה עובד? אנחנו מבצעים אבחון מקצועי ראשוני לאחר שלקוחותינו שלחו אלינו תמונות של הרהיטים הדורשים טיפול, נותנים הערכת מחיר ובאים עד הבית כדי לטפל ברהיטים ולחדשם.

 
ניקוי ותיקון הספות מתבצע על ידי הצוותים המיומנים שלנו בתל אביב, ירושלים, מודיעין, באר שבע, חיפה וראשון לציון שמגיעים לבית הלקוח ומביאים איתם את חומרי הניקיון הטובים ביותר ואת הידע המקצועי הרב. עם חברת לדר-מן, לא תצטרכו לזרוק את הספות הישנות והאהובות או להשקיע כסף רב בהחלפת הריפוד – אנחנו ננקה, נתקן ונשחזר את מראה הספה כאילו זה עתה הוסרו ממנה הניילונים. 
ניקוי ספות בצפון
ניקוי ספות בד

חזון חברת לדר-מן

חברת לדר-מן מבצעת תיקון ספות עור, בד ולבד מכל הסוגים והמינים בבית הלקוח. אנחנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ובשיטות התיקון המתקדמות שלא יותירו סימן על הריהוט וישאירו אותו נקי ובעל מראה חדש. בתוך שירות תיקון הספות שלנו נכללים תיקוני קרעים וחורים, תיקון שפשופים, חידוש צבע והעלמת כתמים דהויים. את תיקון הספות אנחנו מבצעים באופן קבוע בבית הלקוח ומאפשרים לכם לhהנות מהתהליך מבלי להוציא את הריהוט מהבית או להשקיע בהובלה.
משה שטח
מנכ"ל

תמונות תיקוני צבע לסלונים מעור- לפני ואחרי