חידוש כורסאות

אין כמו הכורסא הישנה, כורסת הטלוויזיה האהובה שאליה התרגלנו במשך שנים. תהליך של חידוש כורסאות מקצועי יוכל להבטיח לכם כורסה מפנקת לעוד שנים ארוכות מבלי להוציא סכומי עתק או אפילו – מבלי לצאת מהבית.
 
חברת לדר-מן מתמחה בתהליך חידוש כורסאות עור ובד תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובאנשי המקצוע המנוסים שיגיעו אליכם הביתה, ויחזירו אותה מחודשת ומוכנה לשימושכם. והתוצאה-כורסא איכותית וייחודית לכם, שמעוצבת לפי הזמנתכם ורצונותיכם וחודשה בתהליך מקצועי ואיכותי מאד.
לפני
אחרי
Previous slide
Next slide

חידוש כורסאות עור

חידוש כורסאות עור הוא תהליך השמור לאנשי מקצוע שצברו ניסיון בנושא ויכולים להתמודד עם חומר אתגרי כמו עור. הצוות של לדר-מן מומחה בחידוש של כורסאות עור ויוכל לתקן, לנקות ולהחליף במידת הצורך את הריפוד בצורה שלא תותיר סימן. בין היתר חידוש כורסאות כולל תיקוני עור אצלנו בסטודיו אך גם בבית הלקוח, תיקונים של חורים ושריטות בריפוד, ניקוי לכלוך והעלמת שפשוף ותיקונים רציניים יותר שכוללים החלפה, מילוי ושיחזור של כורסאות העור.

מחדשים גם כורסאות בד ולבד!

חידוש כורסאות בד ולבד הוא תהליך יצירתי לכל מי שחובב שיפוץ ושימור על רהיטים ישנים. האופנה של שילוב פריטים כמו כורסאות ישנות בתוך הסלון החדש, מאפשרת לוותר על השלכת הכורסאות הישנות ולהעביר אותן תהליך חידוש מקצועי. תהליך חידוש כורסאות בד ולבד כולל תיקוני ריפוד ותפרים ובמידת הצורך, החלפת הריפוד בריפוד חדש ועמיד. היכולת לגוון עם ריפוד בעיצובים שונים, מאפשרת להגשים את הפנטזיות העיצוביות הכי פרועות שלכם. 

חברת לדר-מן מציעה חידוש כורסאות בבית הלקוח!

חברת לדר-מן מגיעה עד לבית הלקוח ומחדשת את הכורסאות הישנות במהירות וביעילות. אנחנו מגיעים אליכם עם כל הציוד המקצועי הדרוש, מנקים, תופרים, מחדשים וצובעים את העור ומותירים אתכם בסוף היום עם כורסא מחודשת ואיכותית. חברת לדרמן מציעה חידוש כורסאות בבית הלקוח במחירים הכי שפויים שתמצאו בשוק מבלי לצאת מהבית, מבלי לסחוב את הכורסא אלינו ומבלי כל מאמץ מצדכם! רגע לפני שזורקים את הכורסא הישנה, תנו למומחים שלנו לעשות את שלהם ותזכרו לשמור את הכורסאות האהובות עליכם לשנים ארוכות.

חברת לדר-מן המנוסה בעלת סניפים בכל רחבי הארץ: ת"א,פתח-תקוה,מודיעין,ירושלים,חיפה והקריות,ב"ש המציעים לכל מי שזקוק לתהליך של חידוש כורסאות וספות אחרים ניסיון מקצועי אמיתי, איכות של חומרי ניקוי וריפוד, צוות מיומן שמגיע עד לבית הלקוח ומבצע את תהליך החידוש אצלכם ואחריות לביצוע מושלם של חידוש הספה או הכורסא. בנוסף, אנחנו מתחייבים למחירים הטובים ביותר בשוק, ללא כל תחרות. אם יש לכם כורסא ישנה ואהובה, אל תוותרו עליה – תנו לנו לעשות את העבודה ותזכו לכורסא מחודשת ומעוצבת שטופלה בידי האמן של מומחי לדר-מן.
תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »

ממליצים עלינו: