חידוש ספות עור

ספות עור שמתלכלכות, נקרעות,נפרמות, ודוהות עם השנים, חברת לדר-מן מציעה לכם תיקון ספות עור וניקוי מקצועי בבית הלקוח, מבלי שתצטרכו להוביל את הספה מחוץ לבית או לחכות זמן רב לאיש המקצוע.
 
חברת לדר-מן היא חברה וותיקה בתחום של תיקון ספות עור המפעילה חמישה סניפים עיקריים ברחבי הארץ,חברתנו מפעילה צוותי מומחים המגיעים עד לבית הלקוח עם כל הציוד הדרוש, חומרי הניקיון המקצועיים והאיכותיים ביותר וכל השיטות המתקדמות ומחדשים את ספות העור שלכם למראה נקי ומעוצב. 

בלי לזוז מהספה: חידוש ספות עור בבית הלקוח!

חברת לדר-מן נמצאת קרוב אליכם – בתל אביב, בחיפה, בראשון לציון,בפתח-תקוה במודיעין וגם בבאר שבע. שיחת טלפון אחת   ואנחנו מגיעים אליכם עם כל החומרים והציוד הטובים והמשוכללים ומבצעים תיקון ספות עור מקצועי ואיכותי. אנחנו נטפל בבעיות של כתמים, שפשופים, שריטות, חורים וקרעים ובאמצעות תהליך תיקון ספות מעור מושלם נהפוך את הספה הישנה לרהיט חדש ויפיפה שיעמוד במרכז החדר ויגרוף מחמאות במשך זמן רב.

חומרים לניקוי עצמי של ספות עור

בעיות נפוצות - חידוש ספות מעור!

במהלך תהליך תיקון ספות מעור נתקלים המומחים שלנו במגוון בעיות שונות הדורשות את טיפולם המסור ומקצועי. תיקון ספות עור אצל לדר-מן כולל: תיקון קרעים בעור, תיקון חורים ושריטות, תיקון והעלמת שפשופים בעור, תיקון ירידת צבע והחזרת הצבע המקורי  לספה,מילוי הכריות והקשחת המושבים אשר שקעו במהלך השנים.
 
במהלך תהליך תיקון ספות מעור נתקלים המומחים שלנו במגוון בעיות שונות הדורשות את טיפולם המסור ומקצועי. תיקון ספות עור אצל לדר-מן כולל: תיקון קרעים בעור, תיקון חורים ושריטות, תיקון והעלמת שפשופים בעור, תיקון ירידת צבע והחזרת הצבע המקורי  לספה,מילוי הכריות והקשחת המושבים אשר שקעו במהלך השנים.
תהליך הטיפול בבעיות אלו במסגרת תיקון ספות עור הוא תהליך שמחייב יד מקצועית. החומר הגמיש והרך הזה פגיע למפגעים שונים ושימוש בחומרים הלא נכונים, שפשוף או קרצוף אגרסיביים מדי יחד עם שימוש בחומרים לא נכונים עלולים ליצור נזקים בלתי הפיכים לספות. לכן לפני שאתם משפשפים במרץ את הספה, קראו למומחים של לדר-מן והשקיעו בתהליך תיקון ספות מקצועי, ללא סכנות ובאחריות מלאה. 
 
  תיקון ספות עור וחידוש ספות שהחברה מציעה:
  • תיקון עור
  • תיקון קרע בעור 
  • תיקון חור בעור 
  • תיקון שריטה בעור 
  • תיקון שפשופים בעור 
  • תיקון ירידת צבע 
  • חידוש דהייה בצבע העור
  • מילוי כריות
  • מילוי מושבים
  • הקשחת מושבים בספות
  • חיזוק והוספת רצועות למושבים
  • תיקון תפרים
תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »

חידוש ספות עור בכל רחבי הארץ

לחברת לדר-מן חמישה סניפים המפוזרים על המפה ומציעים ללקוחותינו בכל הארץ שירות עד הבית. מי שזקוק לתיקון ספות עור בצפון יוכל ליצור קשר עם הצוות המסור של סניפנו בחיפה, הירושלמים ואלו הגרים בסביבותיה של העיר יכולים להנות משירות הסניף בירושלים ובראשון לציון מחכה לכם סניף שמבצע תיקון ספות מעור בראשון לציון עצמה ובישובי הסביבה.

צלמו את ספות העור שלכם ושלחו אלינו לבדיקה וייעוץ של תיקון ספות עור מקצועי. 

לחברת לדר-מן חמישה סניפים המפוזרים על המפה ומציעים ללקוחותינו בכל הארץ שירות עד הבית. מי שזקוק לתיקון ספות עור בצפון יוכל ליצור קשר עם הצוות המסור של סניפנו בחיפה, הירושלמים ואלו הגרים בסביבותיה של העיר יכולים ליהנות משירות הסניף בירושלים ובראשון לציון מחכה לכם סניף שמבצע תיקון ספות מעור בראשון לציון עצמה ובישובי הסביבה. תיקון ספות עור בתל אביב מתבצע על ידי הצוות המיומן של סניפנו בעיר ללא הפסקה וגם במודיעין ניתן להזמין תיקון ספות עור במודיעין עצמה ובכל יישובי האזור. לבסוף, גם תושבי הדרום נהנים מהשירות שלנו והצוות בסניף בבאר שבע מציע תיקון ספות מעור לתושבי באר שבע והסביבה. 

 

תיקון ספות מבצעים רק אצל לדר-מן !


הצוותים שלנו בכל רחבי הארץ מחכים לפניות שלכם ויגיעו עד לביתכם כדי להעניק לכם את תיקון הספות הטוב ביותר והמקצועי ביותר בארץ, במחירים משתלמים ללא תחרות! 

ממליצים עלינו: