לדר מן תיקון ספות

שלום לך,

אני משה שטח, מחברת לדר מן, המתמחה בניקוי ותיקון מערכות ישיבה משנת 1999.

  • במהלך השנים הייתי מעורב בתהליכים שונים בתחום כמו : ניקוי שטיחים וריפודים בבתי מלון בישראל בתחזוקה קבוע בערך כ-10 שנים, ניקוי שטיחים במשרדים ממשלתיים, אוניברסיטאות, מוזיאונים, משרדי עורכי דין, לקוחות פרטיים וכו'.
  • עשיתי תפקידים שונים : מכירת שטיחים מקיר לקיר ושטיחים סלוניים בחנויות שטיחים מגיל 21, ולאחר מכן הייתי מנהל סיטונאות ארצי של חברת "שטיחי וינטר". הייתי אחראי על שיווק שטיחים מקיר לקיר ושטיחים סלוניים כמעט לכל החנויות השטיחים בישראל, וזה עד גיל 29.
  • כיום,לאחר התמחויות רבות ולימודים אל תוך עומק המקצוע כמו: לימודי טקסטיל באוניברסיטת "שנקר", תואר שני MBA במנהל עסקים, והתמחויות שונות בעולם לניקוי ותיקון מוצרי עור( אנגליה, ספרד, איטליה, ארה"ב) אני כאן להעניק לך את כל הידע הדרוש על מנת להצליח בעסק שלך כמנקה שטיחים וריפודים. מ

מה שונה בין לדר מן לכל חברה אחרת ליבוא חומרי ניקוי?

  • השוני העיקרי בין קלינטק לבין מתחרותיה היא לא במוצרי הניקוי דווקא, אלא בידע והניסיון שצברתי במשך השנים ועד היום, ובכל מה שאתה עתיד לעבור במקצוע הזה. אני הוא היחידי בתחום הבא "מהשטח" ומכיר כמעט כל סיטואציה שאתה יכול להיתקל בה בשטח, כי הייתי שם. אחרים אולי יידעו להציע לך חומרי ניקוי כאלו ואחרים במחירים כאלו ואחרים, אבל לאף אחד לא יהיה לו את הניסיון שנצבר ב-10 האצבעות ומעל 19 שנה כמנקה שטיחים וריפודים. 

 

יוצאים לדרך יחד?

אז, אם אתה מוכן לצאת לדרך איתי, ואתה נעול על המטרה, להצליח בכל מחיר, למרות העלויות והירידות שיהיו כמו בכל תהליך גדילה, אני כאן לתת לך 100% תמיכה. ואיך התמיכה הזו באה לידי ביטוי? 

  • תמיכה טלפונית – מאחר ואת הניסיון תצבור מעבודה לעבודה, אני כאן בכדי לחסוך לך את הטעויות והנזקים שאתה עלול לעשות ללקוח שלך בדרך להצלחה, ועל טעויות משלמים בחיים. אתה תעשה טעויות כי אי אפשר להימנע מכך, אבל לפחות המחיר יהיה מאוד נמוך, ואם בכלל, כשאני מאחורייך. אתה תשלח אליי לווטסאפ תמונות של הספות או כל פריט שאתה אמור לנקות ואני אענה לך ואתן לך הנחיות על סוג החומרים ושיטת הניקוי שתנקה אותו ביעילות. 
  • הדרכות מעשיות – מידי תקופה אנו עושים הדרכות מעשיות במשרדינו שבראשון לציון. במהלך ההדרכות אתה תשאל שאלות, תקבל ידע חשוב ותלמד צעד בצעד איך לעשות את הדברים. והכי חשוב, תכיר חברים חדשים למקצוע. 
  • חומרי ניקוי הטובים בעולם במחירים טובים – אני מנסה תמיד להיות אטרקטיבי יותר מהמתחרים שלי, בודק על בסיס קבוע עם הספקים שאנו מייצגים בישראל איך אפשר להשתפר יותר ויותר.