למה תיקון ספות עדיף על קניית ספה חדשה?

אחת הנקודות הכואבות ביותר בקיום שלנו היא שלא ניתן להחזיר את הזמן לאחור. האם אתם זוכרים את המראה המקורי של ספות העור שלכם? הימים ההם חלפו עברו מן העולם. מפתח שבלט מתוך הכיס השאיר את השריטה הראשונה, הכלב של השכנים שהתפרץ אליכם הביתה השאיר את החריץ העמוק השני ובמרוצת השנים התפיחות נעלמה והשאירה מקום לספה לא נוחה בעליל. וכך אתם מוצאים את עצמכם בסלון, מביטים על הספות שלכם וחושבים שהגיע הזמן לסיים את היחסים.
 
אז שנייה לפני שאתם עושים טעות מרה וכואבת, בואו נעצור לרגע ונדבר על תיקון ספות מקצועי. לא משנה באיזה מצב הספות שלכם נמצאות כרגע, תיקון ספות מקצועי מסוגל להשיב עטרה ליושנה. נכון, קשה להאמין אבל תיקון ספות מקצועי יגרום לכם לקבל בחזרה את הספות שכל כך אהבתם בעלות מינימלית.
תיקון ספות

החיסכון שבתיקון ספות

האם התרשמתם לאחרונה ממחירים של ספות עור חדשות? ובכן, במידה ולא אנחנו מזמינים אתכם להפסיק לקרוא עכשיו ולהתרשם בעצמכם. מדובר על הוצאה רצינית שככל הנראה תעלה על מחיר הספות המקוריות שלכם. תיקון ספות עור שמבוצע בידיים מיומנות ואמינות יכול לחסוך לכם אלפי אם לא עשרות אלפי שקלים על ספות חדשות. השריטות העמוקות, שינויי הגוונים, השברים בעץ וכל שאר הפגמים יכולים להיעלם כהרף עין, אם תבחרו להזמין תיקון ספות מהמומחים שלנו. לא מאמינים? אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לגלריית התמונות שלנו באתר של חבר לדר-מן ולהתרשם בעצמכם.

חברת לדר-מן - תיקון ספות

חברת לדר-מן הוקמה לפני 25 שנים במטרה להניע את התחום של תיקון ספות בישראל קדימה. כיום הרשת מונה לא מט סניפים שממוקמים בכל רחבי הארץ. המומחים של לדר-מן מתמחים בתחום של תיקון ספות, חידוש רהיטים וניקוי ספות, הן עור והן בד. אתם מוזמנים כבר עכשיו לקרוא למומחה מטעם החברה שיעריך את חומרת המצב ויעניק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית. במידה ותבחרו לבצע תיקון ספות אנחנו מציעים שתכינו את עצמכם לתדהמה אמיתית. אלפי הלקוחות שלנו בכל רחבי הארץ, מחיפה ועד אילת מדווחים על נס קטן שהתחולל בין כותלי הבית שלהם. כשמבצעים עבודה בהתאם לתקנים בינלאומיים ותוך שימוש בידע מקצועי שנרכש במשך שנים רבות, לא מדובר בנס, מדובר על מקצוענות ללא פשרות וללא תחרות. 
לא משנה אם מדובר על שריטות עמוקות בספות העור שלכם, על תפיחות וצורך חשוב בהחלפת ריפוד בספות הבד או אפילו רגליים שבורות, סדקים בעץ וכיו"ב, תיקון ספות מקצועי שיבוצע על ידי המומחים של חברת לדר-מן הוא כל מה שאתם זקוקים לו. במחירים שווים לכל נפש ובזריזות ראויה לציון נחזיר את התפקוד התקין של הספות שלכם לעניינים. תיקון ספות אמין ואיכותי מבצעים רק עם המקצוענים. 
 

ממליצים עלינו:

תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »