ניקוי מערכות ישיבה מקצועי

רוב הסיכויים שאתם עדיין זוכרים את ההתרגשות שאחזה בכם כשהבאתם אותן בפעם הראשונה הביתה. הן היו כל כך נעימות וכל כך יפות עד שהקפדתם על כל החוקים והכללים הידועים כדי להגן עליהן. הקפדתם שלא לחשוף אותן לשמש, הרמתם את קולכם על הילדים שהעזו לקפץ עליהן ולא היה עולה על דעתו של אף אחד לאכול כשהוא יושב עליהן.
 
אז מה הביא אתכם אחרי זמן לא רב כל כך לקרוא טקסט שמדבר על ניקוי מערכות ישיבה? ובכן, כמו בכל מערכת יחסים גם במקרה שלכם חוויתם שחיקה. ניקוי מערכות ישיבה היא פעילות הכרחית במקרים בהם באחד הערבים נשפכה כוס יין על הספה, ביום אחר מדובר היה ברוטב ספגטי וכמובן שגם נזקי הזמן והאבק עושים את שלהם. אז לפני שאתם מחליפים את כל המערכת, קחו כמה דקות וקראו על ניקוי מערכות ישיבה מקצועי.
 
ניקוי ספות בד - ניקוי מערכות ישיבה מקצועי.

ניקוי מערכות ישיבה מקצועי - החיסכון כולו שלכם

בימים עברו, היו עומדות בפני בעלים של מערכות ישיבה שאיבדו מזוהרן זוג אפשרויות. האפשרות האחת הייתה להישאר עם הלכלוך והשנייה הייתה להיפטר מהמערכת ולרכוש מערכת חדשה תחתיה. לפני למעלה משני עשורים קמה חברת לדר-מן והביאה עמה את בשורת החיסכון. במקום להיפטר מהרהיטים היקרים ולרכוש במחיר רב מערכת ישיבה חדשה, כל שצריך הוא להזמין את המומחים של חברת לדר-מן ותוך שעות ספורות תקבלו בחזרה את הספות שכבר שכחתם שהיו לכם. מדובר על חיסכון רציני ביותר כיוון שכפי שאתם יודעים, מחירי מערכות הישיבה עולים ללא הפסקה ומגיעים היום לעשרות אלפי שקלים גם עבור המערכות הפשוטות יחסית. כשמבצעים ניקוי מערכות ישיבה ברמת המקצוענות הגבוהה ביותר, מקבלים ספות חדשות בעלות נמוכה.

איך זה עובד? - לסיכום ולעניין

כל שעליכם לעשות על מנת להתחיל בתהליך של ניקוי מערכות ישיבה מקצועי הוא לצלם את מערכת הישיבה שלכם ולשלוח את התמונה למומחים של לדר – מן. צוות המומחים שלנו יעריך את עלות העבודה וישלח לכם הצעת מחיר. במידה ותבחרו לאשר אותה, נגיע אליכם הביתה כשאנחנו מצוידים במיטב הטכנולוגיות העדכניות בתחום. המומחים שלנו ישיבו עטרה ליושנה תוך שעות ספורות ולנגד עיניכם תראו את מערכות הישיבה שלכם חוזרות לעצמן. ניקוי מערכות ישיבה מקצועי על ידי המומחים של חברת לדר-מן ניתן בכל רחבי הארץ מחיפה ועד אילת. בסיום הניקוי תקבלו הוראות מקצועיות שלמירה על הרהיט לאורך זמן. 
ניקוי מערכות ישיבה יכול לחסוך לכם לא מעט כסף. במקום לחיות עם מערכות ישיבה שכבר לא זוכרות איך נראו בעברן, במקום להחליף את המערכת בחדשה ולבזבז עשרות אלפי שקלים לחינם, צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים של חברת לדר–מן, מומחים בתחום ניקוי מערכות ישיבה והחזירו עטרה ליושנה. מקצועיות ללא פשרות ומחירים ללא תחרות. צרו קשר עוד היום והיווכחו בעצמכם.

ממליצים עלינו:

תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »