ניקוי ספות בבאר שבע

בעבור בתים רבים, שמירה על ספות נקיות לאורך זמן הוא אתגר של ממש. ספות ומערכות ישיבה משמשות לרוב את כל בני המשפחה שאוכלים עליהן, מארחים עליהן, ישנים עליהן ועוד. שימוש בספות ומערכות ישיבה ברמה היומית מצריך במידה רבה תחזוקה של הספות מפני כתמים ולכלוכים אבל מה קורה אם הכתמים לא יורדים או שכמות הלכלוך המצטברת גדולה כל כך? לשם כך חברת ניקוי ספות בבאר שבע נותנת את המענה הטוב והמידי לניקיון איכותי ומהיר של ספות מכל הסוגים. 

ניקוי ספה בבית הלקוח - ניקוי ספות בבאר שבע

ניקוי ספות בבאר שבע - ספות בגוון בהיר

בתים רבים בישראל בוחרים בסלון לבן מטעמי אסתטיקה ועיצוב. סלוני עור לבנים או אפילו סלוני בד לבנים או על גוון הלבן הם סלונים מעוצבים ומודרניים המעניקים מראה ייחודי ויוקרתי של הבית. למרות היופי והיוקרה שסלונים לבנים מעניקים, התחזוקה של הסלונים הלבנים מבחינת הניקיון שלהם היא מאתגרת. ניקוי של ספות לבנות על ידי חברת ניקוי ספות בבאר שבע היא הפתרון הטוב ביותר לשמור על הצבע והטקסטורה של הבד ולהעניק לספות את המראה היוקרתי והייחודי. חברת ניקוי ספות בבאר שבע מבצעת ניקיון יסודי של הספות לאחר זיהוי הבד של הספה. הזרקת חומרי ניקוי ייחודיים המתאימים לבד ושפשוף של הספה בעזרת מברשות עדינות בעלות סיבים דקים ורכים על מנת לשמור על הספה משריטות.  באיזו תדירות לבצע ניקוי ספות ההמלצה של חברות ניקוי ספות בבאר שבע היא לבצע ניקוי של הספות אחת לתקופה גם אם אין ממש צורך שנראה לעין. 

ניקוי ספות בבאר שבע - זה קלינטק

לא תמיד ניתן לראות את הלכלוך הרב והמצטבר שעל הספות. לעתים קרובות ובמיוחד בעיר באר שבע שידועה בסופות החול והאבק שלה, כמויות האבק והחול אינן נראות לעין מיד אולם לאחר כמה חודשים של שקיעה של החול בתוך הבד או העור הוא נראה גם על פני השטח ואז גוון הצבע של הבד או העור הופך להיות דהוי יותר בעל מראה מלוכלך ולכן, לא צריך לחכות רק עד המצב שהלכלוך הוא כל כך בולט לעין על מנת לנקות את הבדים. ניתן לבצע ניקוי ספות על ידי חברת ניקוי ספות בבאר שבע אחת לכמה חודשים על מנת לשמור על הבד ולמנוע מצב של שחיקה ולכלוך רב שקשה יהיה להסיר.

ממליצים עלינו:

תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »