ניקוי ספות במבצע

כולנו רגילים למבצעים, בכל תחום – החל מהסופר שבו אנו קונים מצרכים, ועד לרכישות ענקיות, כמו נדל"ן. מבצע זו מעין מילת קסם שמשפרת את מצב הרוח באופן אוטומטי  והופכת כל קנייה להרבה יותר נעימה, עקב ההבנה שהצלחנו לחסוך כמה גרושים על הדרך. כאשר מדובר בשירותים, מעט מורכב לכמת את העלות של השירותים, ועקב כך, גם את המבצע שניתן לעשות על שירות זה. כאשר מדובר במציאת ניקוי ספות מבצע – הדבר בכלל נראה בלתי אפשרי. אך בפועל, ישנן תקופות שבהן יש סיכוי לקבל כל שירות במחיר פחות, וניקוי ספות אינו יוצא דופן מבחינה זו. 

בתקופות שלפני החגים גם ניתן ליהנות מנדיבות הנפש של חברות רבות, המעניקות את שירותיהן בהנחה משמעותית לכבוד החגים. זו ההזדמנות להכיר חברות חדשות ואיכותיות המעניקות שירותים בתחומים שונים, ובשלבים מאוחרים יותר לבחור – האם להמשיך להיעזר בשירותיהן או לא. 
ניקוי ספות במבצע לדרמן

האם ניקוי ספות במבצע משפיע על איכות התוצאה?

כאשר מדובר בשירותים, אנשים רבים עשויים לשאול את עצמם, האם ההנחה תשפיע על איכות השירות שיינתן. מדובר בשאלה חשובה מאוד, משום שאם מבצעים ניקוי ספות מבצע במחיר משתלם, אך התוצאה מאכזבת – לא הרווחנו שום דבר. אך האמת היא שהדבר תלוי אך ורק בדבר אחד – בעבודה האיכותית שמתבצעת על ידי החברה המעניקה את השירות ואת האפשרות לעשות ניקוי ספות מבצע. במידה ומדובר בחברה איכותית, היא לעולם לא תתפשר על שמה הטוב, ובמקרים אלה, ניקוי ספות מבצע נעשה על מנת למשוך לקוחות חדשים, שיתרשמו מאיכות העבודה, ובפעם הבא יזמינו את אותה החברה, משום שמדובר בשירות ברמה הגבוהה ביותר.

ניקוי ספות במבצע - במיוחד לחגים

לפיכך, ניקוי ספות מבצע משמשת אך ורק להצגת שירותים איכותיים לאנשים חדשים, וזה כלל לא מעיד על כך, שהשירות יהיה פחות טוב מתקופה רגילה – בדיוק ההיפך! 
דווקא בעת המבצע, בעת היכרות עם לקוחות חדשים, השירות יהיה עוד יותר טוב מהרגיל, על מנת להעניק ללקוחות החדשים סיבה טובה להפוך ללקוחות קבועים.

ממליצים עלינו:

תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »