ניקוי ריפודים

 • חברת לדר-מן מציעה לכם ניקוי ריפודים מקצועי בבית שלכם, בלי להיפרד לרגע מהרהיט האהוב. חברתנו מציעה את שירותיה בכל אחד משישה הסניפים שלנו בארץ – הצוותים שלנו בתל אביב, ירושלים, מודיעין, באר שבע, ראשון לציון וחיפה ישמחו להגיע עד אליכם ולהעניק לכם ניקוי ריפודים מקצועי תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובשיטות הניקוי הטובות ביותר שיש. 
 • הצוותים שלנו בכל רחבי הארץ מציעים ניקוי ריפודים לרכב. אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולזכות בניקוי הריפוד הישן של הרכב ורענון באמצעות חומרים איכותיים המיוחדים לתהליך זה ותחת ידיהם המקצועניות של צוותינו רבי הניסיון. 
 • הריפוד של הרכב שלכם יהפוך ממשומש, דהוי ועצוב למדי לריפוד חדש, נקי ובוהק, והכל בקלות, בלי מאמץ מצדכם ובמחיר נוח לכל אחד ואחת מכם. היום אין צורך למסור את הרכב לשדרוג או להחליפו בגלל ריפוד דהוי, חברת לדרמן תוכל לסייע לכם בתהליך ניקוי ריפודים לרכב שהוא מקצועי וצבר כבר מעריצים רבים בקרב לקוחותינו הנהגים. 
ניקוי ספות בצפון

איזה ריפוד אנחנו מנקים?

 • חברת לדר-מן מתמחה בתהליכי ניקוי ריפודים מסוגים שונים ומגוונים. אנחנו מציעים ניקוי ריפודים מעור, מבד, משענות ראש, ניקוי ריפודים לכסאות ובדי ריפוד. כל סוגי הריפוד זוכים תחת ידי המומחים של לדר-מן לטיפול מסור ואחראי תוך שימוש בחומרי הניקוי המקצועיים והטובים ביותר שקיימים כיום. ההתמחות שלנו בתחום של ניקוי ריפודים חסרת תחרות בישראל ובזכות השירות היעיל והאיכותי, שמגיע עד אליכם הביתה, זכינו בלקוחות נאמנים רבים.
 • כחלק ממגוון הטיפולים ותהליכי ניקוי ריפודים שחברתנו מציעה, אנחנו מתמחים גם בניקוי של בדי ריפוד לספות ולכסאות. ניקוי בדי הריפוד מתבצע על ידי המומחים שלנו תוך שימוש בתכשירי ניקיון מקצועיים המסירים כתמים קשים ומותירים את הבד חדש ונקי.
 • כל התהליך מתבצע תוך אחריות מלאה לשמירה על הבד ולהפיכתו מבד מלוכלך לבד שמור ונקי להפליא. התוצאה הסופית היא בדי ריפוד מושלמים לשימוש על הספות האהובות עלינו, על הכורסאות המשודרגות או הכסאות המתחדשים.
   

כבר הבנתם למה ניקוי ריפודים עושים אצל לדר-מן?

 • הריפוד של הספות שלנו, הכורסאות, הכיסאות או של הרכבים שלנו עובר במהלך חייו אינספור מפגעים ותאונות. חברת לדר-מן ערוכה ומיומנת בתהליכי ניקוי ריפודים מסוגים שונים.
 • אצלנו אין צורך להיפרד מהריהוט או הרכב, אנחנו מגיעים עד אליכם הביתה ומנקים אצלכם את הריפוד עד להברקתו. הצוותים שלנו מגיעים לכל מקום בארץ ומספקים שירות מקצועי, אחראי ומיומן.
 • לבסוף, חברת לדר-מן מתחייבת למחירים זולים שיאפשרו לכם לשדרג את הריפוד שלכם ללא הוצאה כספית משמעותית ובלי לקבל טלפונים מהבנק. לפני שאתם זורקים את הספות או מחליפים את הריפוד, פנו אלינו בלדר-מן ונבוא לבקר אתכם עם כל מה שצריך לניקוי ריפודים מקצועי.
תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »

ממליצים עלינו: