ריפוד ספות עשה זאת בעצמך

רבים מאיתנו מוצאים את עצמנו משליכים על הפח במהירות כיסאות ישנים שיכלו לעבור תהליך חידוש כיסאות מקצועי ולזכות בחיים חדשים ולחסוך לבעליהם כסף רב. חברת לדר-מן, שסניפיה מפוזרים בכל רחבי הארץ, מציעה למגוון לקוחותיה שירות חידוש כיסאות עור, בד ולבד באופן מקצועי.

חברתנו היא חברה וותיקה אשר מעסיקה אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום של חידוש כיסאות ורהיטים אחרים ומקפידה על המשוואה האמינה של שירות מצוין עד הבית ועבודה תוך הקפדה על איכות החומרים וחוזקה של התוצאה הסופית. 

 
חידוש סלונים - ריפוד ספות עשה זאת בעצמך

מחדשים כיסאות מעור

חידוש כיסאות בכלל וכיסאות עור בפרט הוא תהליך שרצוי שיתבצע על ידי אנשי מקצוע. הכסא זקוק לחיזוק כדי שיוכל לספק תמיכה מתאימה למשקל הגוף ולא יתפרק, צביעה מחודשת תוך שיוף כתמים והסרתם וריפוד הכסא. במקרה של חידוש כסאות מעור, חברת לדרמן מציעה תהליך של חידוש וניקוי העור על ידי חומרי ניקיון מיוחדים ומקצועיים, תיקון חורים וקרעים או החלפת הריפוד בעור חדש. 

חידוש כיסאות בד ולבד

גם את כסאות הבד הישנים אין צורך לזרוק לפח. חידוש כיסאות מבד הוא תהליך פשוט שבסופו אפשר להתחדש בכסא מעוצב, אסתטי ונעים לישיבה. ממש כמו בתהליך חידוש כסאות מעור גם כאן עובר הכיסא חיזוק משמעותי, כדי לתת לו כוח בהמשך חייו, הצבע הישן מוחלף בשכבת צבע חדשה והריפוד מוחלף בריפוד בד איכותי מתוך מגוון רחב של סגנונות ודגמים.
חידוש כסאות מבד או מלבד מאפשר לנו לתת ליד הדמיון הפרועה לעצב לנו כסא צבעוני שיהפוך למרכז החדר או לשמר מראה מיושן בצורה איכותית. 
 
 
תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »

למה לבחור בחידוש הכיסאות של לדר-מן?

הצוות המסור והמקצועי של חברת לדר-מן מבטיח חידוש כיסאות תוך בעבודה נקייה, מקצועית ואיכותית, שימוש בחומרים הטובים ביותר ושירות מצוין עד הבית – אנחנו מגיעים אליכם, אוספים את הכיסאות ומחזירים אותם מחודשים ומוכנים לשימוש במשך שנים ארוכות. 
עם מקצוענות אמתית ושירות מצוין קשה להתווכח!
חידוש כיסאות מבד, מלבד או מעור אינה משימה ששמורה רק למקצוענים. על אף שחברה מקצועית תוכל לבצע את העבודה במהירות, באיכות חסרת פשרות וביעילות רבה, חידוש כיסאות הבית יכול להוות פרויקט מושלם לחובבי השיפוץ. כדי לעשות זאת בדרך הנכונה מייעצים המומחים של לדר-מן לחזק היטב את רגלי הכיסא, הבסיס והמשענות שלו, על ידי ברגים או מסמרים ואפילו דבק, לשייף את הצבע הישן או להסירו עם מסיר צבע ולאחר מכן לצבוע בצבע בסיס לבן, כדי לתת בסיס טוב לצבע החדש.
 
לאחר שכבת צבע לפי יד הדמיון הטובה, הגיע הזמן לטפל בריפוד. ריפוד מעור ניתן לנקות באמצעות תכשירים שרוכשים במקומות המתמחים בחידוש עור, או להחליף את הריפוד עם חתיכת עור חדשה. חידוש כיסאות מבד או מלבד הוא תהליך דומה והטיפ העיקרי כאן הוא להשתמש בבד ריפוד עמיד, שיבטיח שמירה על מראה הכיסא המחודש.