תיקון סלון מעור

הסלון הוא מרכז הבית. זהו המקום שבו אנו מבלים הכי הרבה זמן ביחד עם האנשים החשובים לנו ביותר. יתר חדרי הבית משמשים לתפקודים מאוד ספציפיים בעוד הסלון הוא רב תכליתי. מסיבה זו חשוב שהוא יהיה נוח, נעים, אסתטי ויפה. חשוב שנרגיש בנוח לארח בו חברים או סתם לבלות עם בני משפחה. לב הסלון היא כמובן מערכת הישיבה. לחלקנו סלון קלאסי של 3 + 2 + 1. אחרים מחזיקים ספה אחד וכורסא או רק 2 ספות. לעיתים בכלל מדובר בשילוב מתוך מערכות ישיבה שונות. למעשה אין לכך חשיבות כל עוד הסלון הוא נוח ונשמר במצב טוב. תיקון סלון עור נעשה בבית הלקוח.

תיקון קרע בספת עור

מה עושים כאשר הסלון לא במצב טוב – האם ניתן לבצע תיקון סלון מעור ?

במקרים רבים אנו עדים למצב בו סלון העור שלנו קרוע או משופשף יתר על המידה. עור שלא טופל היטב במשך השנים נשחק בהדרגה ועור שחשוף לבעלי חיים לאורך זמן, מצבו מתדרדר גם כן. כתוצאה מכך הרבה סלונים הינם קרועים או משופשפים במידה שאינה נעימה לישיבה או למראה אך איננו מעוניינים לרכוש סלון שלם בגלל יחידה אחת שנפגעה. מצבים אלה ניתן לפתור בקלות יחסית באמצעות תיקון סלון מעור. אתם שולחים לנו תמונות של הסלון שלכם ואנו נותנים לכם הצעת מחיר מדויקת עבור תיקון סלון מעור.

מהם השירותים שניתנים במסגרת תיקון סלון מעור ?

תיקונים אלה כוללים בין היתר גם:

  • תיקוני קרעים בעור,
  • תיקוני שריטות בעור,
  • תיקוני פגמים בעור,
  • תיקון שפשופים בעור,
  • מילוי כריות ומושבים והקשחה שלהם על פי צורך,
  • חיזוק מבנה הספה על ידי תיקון רצועות או הוספת רצועות נוספות,
  • תיקון תפרים.
  • למעשה, על כל תקלה שיכולה להיווצר בספה יש דרך לפתור אותה באמצעות שירות ייעודי המתוכנן לפתור אותה. וכל זאת בשיחת טלפון אחת פשוטה להזמנת צוות מקצועי שיפתור את הבעיה. יש לציין כי השירות ניתן בתשלום המהווה חלק קטן ביותר מעלות רכישת סלון חלופי כך שהכדאיות הכלכלית של מהלך מסוג זה הינה ברורה לכל.
תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »

ממליצים עלינו: