תיקון ספות בד

חברת לדר-מן מתמחה בכל סוגי תיקון הספות. לצד תיקון ספות מעור מציעה החברה גם תיקון ספות בד תוך שימוש בחומרי הניקוי המותאמים לשימוש על בדי ריפוד לספות ותוך תיקונים של קרעים חורים ושריטות. כדי לבצע תיקון ספות בד מקצועי אין צורך לחכות להובלה או לוותר על הספה בסלון, הצוות שלנו יגיע עד לבית שלכם ויבצע את התיקונים בבית הלקוח, בלי מאמץ מיוחד מצדכם. הניסיון המקצועי ואיכות התיקון יאפשרו לכם ליהנות מספות הבד האהובות עליכם עוד שנים ארוכות מבלי להשקיע כסף רב בריפוד חדש. כל מה שנשאר לכם לעשות זה לחייג ונציג יענה לכם בכל שעות היום על כל שאלה שלכם בנושא ניקוי ספות, תיקון ספות, חידוש ספות ושימור עתידי של הספות שברשותכם.

תיקון ספות בד

תיקון ספות מבד - תיקונים נפוצים

תיקון ספות בד לא מסתכם תמיד בריפוד מחודש של הספה, מה שדורש לעתים הוצאה כספית גבוהה מאד. חברת לדר-מן מבצעת תיקון ספות בד הכוללת טיפול בבעיות כמו תיקון קרע בבד, תיקון חורים, תיקון שריטה בבד, תיקון שפשופים בבד וחידוש הצבע – תיקוני ירידת צבעי הבד ותיקוני דהייה. את כל התהליכים האלו מבצעים הצוותים של חברת לדר-מן בכל רחבי הארץ בבתי הלקוחות שלנו. אנחנו מגיעים עם הציוד המקצועי ביותר וחומרי הניקוי האיכותיים ביותר כך שכל תיקון ספות בד מתבצע באחריות לזהירות ולתוצאה סופית מוצלחת. לפני שאנחנו מתחילים את תהליך התיקון אנחנו מבצעים אבחון של הספות והערכת מחיר, כך שנדע מראש מה דרוש מאיתנו ומה יכולה להיות התוצאה הסופית. 

תיקון ספות מבד - אנו מגיעים עד אליכם

אם ספת הבד האהובה צריכה חידוש, המומחים שלנו יגיעו להעניק לה טיפול מקצועי של תיקון ספות בד בסלון הבית שלכם. אנחנו מזמינים אתכם לשלוח אלינו את תמונת הספה הדורשת תיקון ואנחנו ניתן לכם הערכת מחיר ונגיע עד אליכם כדי לבצע את התיקון. הצוותים שלנו נמצאים בכל רחבי הארץ, מחיפה שבצפון ועד לבאר שבע שבדרום ומגיעים גם לנקודות המרוחקות יותר במפה כדי לשדרג, לתקן ולהחיות את ספות הבד האהובות עליכם. 
סניפינו בחיפה, תל אביב, מודיעין, ירושלים, ראשון לציון ובאר שבע קשר ואנחנו נסביר לכם כיצד מתבצע התהליך, ניתן הצעת מחיר ונענה על כל השאלות. בשלב הבא, נגיע עד אליכם הביתה ונבצע תיקון ספות בד מקצועי ללא מאמץ מצדכם. 
תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »

ממליצים עלינו תיקון ספות בד :