תיקון ספות

ספות דהויות, קרועות, משופשפות, המושבים שקעו לכם עם השנים הכריות פחות נפוחות ונעימות? חברת לדר-מן מציעה לכם שירות של תיקון ספות מקצועי אצלכם בבית, מבלי לגרור את הספות לרפד או לסטודיו לשיפוץ רהיטים. שישה סניפים יש לחברת לדר-מן – בתל אביב, חיפה, ראשון לציון, ירושלים, מודיעין, פתח-תקוה ובאר שבע והצוותים המנוסים יגיעו עד לביתכם ויבצעו תיקון ספות מקצועי במקום – בלי מאמץ מבחינתכם. 

לדר מן תיקון ספות

תיקון ספות מקצועי – רק אצל לדר-מן

חברת לדר-מן מתחייבת לבצע תיקון ספות מקצועי תוך שימוש בכל הכלים, החומרים והציוד הטוב והאיכותי ביותר. המומחים של לדר-מן צברו במהלך השנים ניסיון בתהליך של תיקון ספות מכל הסוגים והמינים, משנות יצור שונות ומעורות מסוגים שונים. אנחנו יודעים כיצד להתאים תיקון ספות מקצועי לכל סוג של ספה או מערכת ישיבה של לקוחותינו ועושים זאת תוך הקפדה על זהירות ואחריות למוצר שבידינו. 

לקבלת הצעת מחיר תיקון ספות שלח לנו פרטים ומיד נעלה מולך

תמונות לפני ואחרי

עוד לא השתכנעתם על תיקון ספות אצלנו?

תיקון ספות אצל חברת לדר-מן מבטיח לכם תהליך שדרוג של הספות הקיימות במחירים נוחים וחסרי תחרות, במקצועיות רבה ובמיומנות על ידי צוות שרכש ניסיון של שנים בתחום זה.אנחנו לא מוותרים על הסרה של שום כתם, על כיסוי והעלמה של כל חור ושפשוף ועל חידוש השפה באופן שישאיר את חותמנו על הסלון שלכם במשך שנים רבות, מבלי שתצטרכו לבקר בחנות רהיטים. חברת לדר-מן מציעה תיקון ספות איכותי, מקצועי ואמין בבית שלכם, מבלי שתקומו מהספה .

חומרים לרכישה לניקוי עצמי

הלקוחות של לדר-מן מספרים:

תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »