תיקון תפרים פרומים

אחת מהסיטואציות המתסכלות ביותר שיכולות לקרות זה לגלות תפר פתוח בספה או בכורסא שעם הזמן רק הולך וגדל. כמעט אין דבר שתוכלו לעשות על מנת לעצור את התפר הפתוח, וככל שהספה תהיה בשימוש גבוה יותר כך באופן טבעי הפתח רק ילך ויגדל. כמעט סיטואציה שלא ניתן להתמודד איתה, והמחשבות על לקנות ספה או כורסא חדשה כבר יתחילו לצוץ במחשבות שלכם. אך יש לכם מה לעשות בנידון! תיקון תפרים פרומים זה הדבר הטוב ביותר שעומד לרשותכם על מנת לתקן את התפר הפתוח מבלי להחליף את הספה או הכורסא שהתרגלתם אליה עד כה.

תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

מתי נחוץ לבצע תיקון תפרים פרומים?

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי. אצלנו תוכלו לקבל טיפול מהיר על ידי שליחת תמונה של התפר הפתוח למספר שלנו. אנו נוכל להדריך אתכם בדיוק כיצד לנהוג על מנת שהתפר הפתוח לא יתרחב יתר על המידה. כי בסופו של יום המטרה שלנו זה לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

תפר פתוח בספה או בכורסא? עושים רק תיקון תפרים פרומים!

בלא מעט מקרים הספות או הכורסאות שנמצאות בשימוש יומיומי מוצאות את עצמן נשחקות. אחת התופעות השכיחות ביותר היא הופעת תפרים פתוחים, ולכן על מנת שלא תחליפו ספה תוכלו לבצע תיקון תפרים פרומים שיחזיר את הספה למראה הקודם שלה. כך תוכלו להמשיך עם הספה שהתרגלתם אליה, ולא פחות חשוב תוכלו לחסוך לא מעט כסף. להחליף ספה על כל תפר פתוח או על כל חור קטן יכול להכניס אתכם לסיטואציה בעייתית במיוחד שבה תצטרכו להחליף את הספות לעיתים שכיחות.

תיקון ספות עור מחירים

תיקון ספות עור מחירים

אז יש לכם סלון עור שאתם כל כך אוהבים, ומה לעשות אחרי שנים של שימוש מתחילים לראות סימנים של שימוש ממושך. הישיבה כבר לא אותה ישיבה קשיחה, המושבים שוקעים ואף קשה לקום מהספה. כאשר מחפשים תיקון ספות עור מחירים שונים קובעים את עלות התיקון. לכן כשלב ראשון, אנו מבקשים תמונות של אזור התיקון. תמונות מקרוב ותמונות מרחוק. תיקון ספות יכול לכלול : מילוי והקשחת מושבים שוקעים, תיקון תפרים פותחים, תיקון קרע בספה, צביעת סלון עור וכו'. 

קרא עוד »
חידוש סלונים - תיקון ספות - תיקון שבר בספה

תיקון שבר בספה

מכירים את זה שאחד הילדים נותן קפיצה בספה ותאום רעש חזק מתוך הספה, והנה חשש לשבר בשלדה של הספה. תיקון שבר בספה מתבצע בבית הלקוח על ידי המומחים של לדרמן. אנו פותחים את הספה בחלק התחתון שלה מתוך הביטנה שלמטה ומגיעים בעצם לכל התכנון של השלדה של הספה. על מנת לבצע תיקון שבר בספה יש תחילה לאתר את אזור השבר ובכך להפעיל מחשבה וידע כיצד מתקנים את הספה מבלי להוציאה מהבית לרפדיה. 

קרא עוד »
תיקון תפרים פרומים - תיקון ספות מבד

תיקון תפרים פרומים

כל תפר פתוח קטן הוא מתכון לצרות, ולכן חשוב מאוד לטפל בו מוקדם ככל האפשר על מנת למנוע ממנו לגדול באופן משמעותי. ככל שהתפר הפתוח יהיה גדול יותר כך באופן טבעי יהיה קשה יותר לתקן אותו, ועלות התיקון תעלה בהתאם. זוהי הסיבה שאנו ממליצים לכל אחד מהלקוחות שלנו לבצע את התיקון מיד עם הופעת הפתח ולא לחכות יותר מידיי.

קרא עוד »
צביעת סלונים מעור

צביעת סלונים מעור

בהחלט כן, אנו בחברת לדר-מן נבצע את כל הבדיקות המקדימות על מנת להבטיח את מתן השירות האיכותי והמקצועי ביותר. צוות המומחים שלנו יגיע אליכם על מנת לבחון את נזקי הסלון ואת האפשרויות העומדות בפנינו בכל הקשור אל צביעת הסלון הישן. ביחד אתכם נבנה תוכנית מקיפה אשר המטרה המרכזית שלה זה להחזיר לסלון העור הישן שלכם את המראה החדש והאלגנטי.

קרא עוד »
ריפוד ספות בד - רפד

רפד

רפד אחד מעקב אכילס של סלון יוקרתי או כל סלון אחר הוא הכתמים והלכלוך שמצטברים בו במהלך השנים. מרבית האנשים רוכשים סלונים מעור יוקרתי או

קרא עוד »
ניקוי עור -

ניקוי עור

ניקוי של ספות עור הוא אחד מהשלבים החשובים ביותר של תחזוקת ספת עור. כמו שבטח אתם יודעים, ספת עור דורשת תחזוק משמעותי בהרבה בהשוואה לכל סוג אחר של ספה. לכן על מנת שתוכלו ליהנות מספת העור שלכם לאורך זמן, חשוב מאוד לבצע ניקוי עור אחד למספר חודשים באמצעות חומרים ותכשירים אשר נועדו בכדי לחזק ולהעשיר את העור.

קרא עוד »

ממליצים עלינו: